
1
$193.5696
$193.5696
10
$181.4736
$1,814.7360
25
$172.4016
$4,310.0400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm) |
| Insertion Loss | 3dB |
| Specifications | Isolation (Min) 16.8dB, 8° Imbalance (Max) |
| Frequency | 500 MHz ~ 8.5 GHz |