
1
$212.9568
$212.9568
10
$199.6512
$1,996.5120
25
$189.6608
$4,741.5200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 1.900" L x 0.960" W x 0.490" H (48.26mm x 24.38mm x 12.44mm) |
| Insertion Loss | 1.7dB |
| Specifications | Isolation (Min) 18dB, 2 VSWR (Max), 9° Imbalance (Max) |
| Frequency | 1.5 GHz ~ 18 GHz |