
1
$100.9792
$100.9792
10
$95.2112
$952.1120
25
$89.4432
$2,236.0800
80
$83.6640
$6,693.1200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module Adapter, SMA F (3) |
| Size / Dimension | 1.250" L x 1.250" W x 0.750" H (31.75mm x 31.75mm x 19.05mm) |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Specifications | Isolation (Min) 25dB, 4° Imbalance (Max) |
| Frequency | 5 MHz ~ 500 MHz |