
1
$155.2320
$155.2320
10
$145.8240
$1,458.2400
25
$138.7680
$3,469.2000
80
$131.7120
$10,536.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 3.500" L x 2.130" W x 0.910" H (88.90mm x 54.10mm x 23.11mm) |
| Insertion Loss | 0.9dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 6° Imbalance (Max) |
| Frequency | 5 MHz ~ 500 MHz |