
1
$0.9856
$0.9856
10
$0.8288
$8.2880
25
$0.7952
$19.8800
50
$0.7840
$39.2000
100
$0.7504
$75.0400
250
$0.6832
$170.8000
500
$0.6160
$308.0000
1000
$0.5376
$537.6000
2500
$0.4928
$1,232.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Hefei Jingweite Electronics |
| Series | OSC 3225 |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 35mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency | 24 MHz |
| Base Resonator | Crystal |