
1
$7.7616
$7.7616
10
$6.9328
$69.3280
25
$6.2384
$155.9600
100
$5.6784
$567.8400
250
$5.1296
$1,282.4000
500
$4.6032
$2,301.6000
1000
$3.8752
$3,875.2000
2000
$3.6848
$7,369.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Attenuation Value | 30dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 6 GHz |