
1
$1.6576
$1.6576
10
$1.4784
$14.7840
25
$1.3328
$33.3200
100
$1.1648
$116.4800
250
$1.0192
$254.8000
500
$0.9072
$453.6000
1000
$0.7168
$716.8000
4000
$0.6608
$2,643.2000
8000
$0.6272
$5,017.6000
12000
$0.6048
$7,257.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Frequency | 4.4GHz ~ 7.1GHz |
| Insertion Loss | 0.15dB |
| Applications | LTE |
| Power - Max | 10W |
| Coupling Factor | 20 ± 1.5dB |
| Coupler Type | Standard |
| Return Loss | 18dB |
| Supplier Device Package | 0805 |