
1
$3.7072
$3.7072
10
$3.3040
$33.0400
25
$2.9792
$74.4800
100
$2.7104
$271.0400
250
$2.4528
$613.2000
500
$2.1952
$1,097.6000
1000
$1.8480
$1,848.0000
2500
$1.7584
$4,396.0000
5000
$1.6912
$8,456.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Frequency | 3.3GHz ~ 5.1GHz |
| Insertion Loss | 0.08dB |
| Applications | LTE |
| Power - Max | 25W |
| Coupling Factor | 20 ± 1dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | 1210 |