
1
$3.1920
$3.1920
10
$2.8784
$28.7840
25
$2.5760
$64.4000
100
$2.3184
$231.8400
250
$2.0608
$515.2000
500
$1.8032
$901.6000
1000
$1.4896
$1,489.6000
2500
$1.3888
$3,472.0000
5000
$1.3328
$6,664.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | Xinger®IV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Frequency | 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Applications | 5G, LTE |
| Power - Max | 10W |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 23dB |
| Return Loss | 23dB |
| Supplier Device Package | SMD |