
1
$22.4000
$22.4000
10
$14.5600
$145.6000
25
$9.4640
$236.6000
50
$6.6304
$331.5200
100
$5.2976
$529.7600
250
$4.8720
$1,218.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3G Shielding Specialties |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Length | 24.000" (609.60mm) |
| Shape | Knife |
| Type | Fabric Over Foam |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Height | 0.500" (12.70mm) |
| Attachment Method | Adhesive |