
1
$19.0400
$19.0400
10
$12.3760
$123.7600
25
$8.0416
$201.0400
50
$5.6336
$281.6800
100
$4.5024
$450.2400
250
$4.1440
$1,036.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3G Shielding Specialties |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Length | 24.000" (609.60mm) |
| Shape | C-Fold |
| Type | Fabric Over Foam |
| Width | 0.591" (15.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Height | 0.550" (13.97mm) |
| Attachment Method | Adhesive |