
1
$18.4800
$18.4800
10
$12.0176
$120.1760
25
$7.8064
$195.1600
50
$5.4656
$273.2800
100
$4.3680
$436.8000
250
$4.0208
$1,005.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3G Shielding Specialties |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Length | 24.000" (609.60mm) |
| Shape | D-Shape |
| Type | Fabric Over Foam |
| Width | 0.709" (18.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Height | 0.562" (14.27mm) |
| Attachment Method | Adhesive |