
1
$11.6704
$11.6704
10
$10.7072
$107.0720
25
$9.7328
$243.3200
100
$8.7584
$875.8400
250
$8.0304
$2,007.6000
500
$7.2912
$3,645.6000
1200
$6.5632
$7,875.8400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Jorjin |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 42-SMD Module |
| Sensitivity | -94dBm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 2.4GHz |
| Memory Size | 256kB Flash, 64kB SRAM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Power - Output | 7.7dBm |
| Data Rate | 2Mbps |
| Protocol | Bluetooth v5.2 |
| Antenna Type | Integrated, Chip |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Serial Interfaces | ADC, GPIO, I2C, I2S, PWM, SPI, UART |
| DigiKey Programmable | Not Verified |