
1
$997.9200
$997.9200
10
$948.0800
$9,480.8000
25
$898.1280
$22,453.2000
50
$848.2880
$42,414.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | WITHWAVE CO LTD |
| Series | - |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency Range | 26.5GHz ~ 40GHz |
| Applications | General Purpose |
| Gain | 20dBi |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Horn |
| Height (Max) | 3.543" (90.00mm) |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 33.25GHz |