
1
$5.8800
$5.8800
10
$5.2752
$52.7520
25
$4.9840
$124.6000
80
$4.3232
$345.8560
230
$4.0992
$942.8160
440
$3.6848
$1,621.3120
945
$3.1024
$2,931.7680
2400
$2.9456
$7,069.4400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Winbond Electronics Corporation |
| Series | SpiFlash® |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 49-WFBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 512Mbit |
| Memory Type | Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 2V |
| Technology | PSRAM (Pseudo SRAM) |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Format | PSRAM |
| Supplier Device Package | 49-WFBGA (4x4) |
| Write Cycle Time - Word, Page | 35ns |
| Memory Interface | HyperBus |
| Access Time | 35 ns |
| Memory Organization | 32M x 16 |