
1
$2.1616
$2.1616
10
$2.0720
$20.7200
50
$2.0160
$100.8000
100
$1.7360
$173.6000
500
$1.6800
$840.0000
1000
$1.4224
$1,422.4000
3000
$1.3440
$4,032.0000
6000
$1.2992
$7,795.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 8pF |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Frequency | 80 MHz |