
1
$1.5232
$1.5232
10
$1.4560
$14.5600
50
$1.4224
$71.1200
100
$1.2208
$122.0800
500
$1.1872
$593.6000
1000
$0.9968
$996.8000
3000
$0.9520
$2,856.0000
6000
$0.9184
$5,510.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 11pF |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Frequency Stability | ±16ppm |
| Frequency Tolerance | ±8ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 22 Ohms |
| Frequency | 48 MHz |