
1
$0.8176
$0.8176
10
$0.6832
$6.8320
50
$0.6160
$30.8000
100
$0.5376
$53.7600
500
$0.5152
$257.6000
1000
$0.4368
$436.8000
3000
$0.4032
$1,209.6000
6000
$0.3920
$2,352.0000
15000
$0.3808
$5,712.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 10pF |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Frequency | 24 MHz |