
1
$6.1040
$6.1040
10
$5.7680
$57.6800
50
$5.6000
$280.0000
100
$5.3424
$534.2400
500
$5.0960
$2,548.0000
1000
$4.4128
$4,412.8000
3000
$4.2448
$12,734.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tai-Saw Technology TST |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Type | TCXO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 37.4 MHz |
| Base Resonator | Crystal |