
1
$8.0416
$8.0416
10
$6.0368
$60.3680
25
$5.3648
$134.1200
50
$5.0960
$254.8000
100
$4.9616
$496.1600
500
$4.1552
$2,077.6000
1000
$3.8864
$3,886.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | PIC GmbH |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog Voltage, 3-Wire |
| Type | Bipolar Switch |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Must Operate | 1.7mT |
| Must Release | -1.7mT |
| Actuator Material | Magnet |
| Frequency | 1 kHz |