
1
$5.3984
$5.3984
10
$4.8496
$48.4960
25
$4.5808
$114.5200
100
$3.9760
$397.6000
250
$3.7632
$940.8000
500
$3.3824
$1,691.2000
1000
$2.8560
$2,856.0000
4000
$2.7104
$10,841.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3PEAK |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | Single-Ended |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 600µA |
| Slew Rate | 20V/µs |
| Current - Input Bias | 12 µA |
| Voltage - Input Offset | 10 µV |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Number of Circuits | 1 |
| -3db Bandwidth | 500 kHz |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 18 V |