
1
$3.0016
$3.0016
10
$2.6880
$26.8800
25
$2.5424
$63.5600
100
$2.2064
$220.6400
250
$2.0944
$523.6000
500
$1.8816
$940.8000
1000
$1.5792
$1,579.2000
4000
$1.5008
$6,003.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3PEAK |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | Single Ended, Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Chopper (Zero-Drift) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 500µA (x2 Channels) |
| Slew Rate | 2.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Number of Circuits | 2 |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |