
1
$9.6880
$9.6880
10
$8.7584
$87.5840
60
$8.3440
$500.6400
120
$7.2464
$869.5680
300
$6.9216
$2,076.4800
540
$6.3168
$3,411.0720
1020
$5.4992
$5,609.1840
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | VDSL2 Line Driver Amplifier |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 10V ~ 28V |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP |
| Number of Circuits | 2 |