
1
$2.5088
$2.5088
10
$2.4416
$24.4160
50
$2.3296
$116.4800
100
$2.0272
$202.7200
500
$1.9712
$985.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Series | STC22C |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Standby (Power Down) |
| Type | TCXO |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Voltage - Supply | 3V |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency | 25 MHz |
| Base Resonator | Crystal |