
1
$9.6096
$9.6096
10
$8.6800
$86.8000
25
$8.2768
$206.9200
100
$7.1904
$719.0400
250
$6.8656
$1,716.4000
500
$6.2608
$3,130.4000
1500
$5.4544
$8,181.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Stereo Audio |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Analog | 1.8V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.5V ~ 3.6V |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 90 / 100 |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 28-LFCSP-WQ (5x5) |