
1
$0.2352
$0.2352
10
$0.1904
$1.9040
25
$0.1792
$4.4800
50
$0.1568
$7.8400
100
$0.1344
$13.4400
250
$0.1232
$30.8000
500
$0.1232
$61.6000
1000
$0.0896
$89.6000
2000
$0.0896
$179.2000
4000
$0.0896
$358.4000
6000
$0.0784
$470.4000
10000
$0.0784
$784.0000
50000
$0.0784
$3,920.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TAI-TECH |
| Series | SNLU322522QV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±5% |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Shielding | Unshielded |
| Type | Wirewound |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhm Max |
| Q @ Freq | 26 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.2GHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Material - Core | Ferrite |
| Inductance Frequency - Test | 100 MHz |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Inductance | 47 nH |
| Current Rating (Amps) | 450 mA |