
1
$1.3888
$1.3888
10
$1.1648
$11.6480
25
$1.1312
$28.2800
50
$1.0304
$51.5200
100
$0.8400
$84.0000
250
$0.7504
$187.6000
500
$0.6384
$319.2000
1000
$0.5264
$526.4000
2000
$0.5152
$1,030.4000
5000
$0.5040
$2,520.0000
10000
$0.4928
$4,928.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Series | SLN3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 3W |
| Tolerance | ±1% |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Package / Case | 4527 J-Lead |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.276" W (11.50mm x 7.00mm) |
| Composition | Metal Element |
| Operating Temperature | -55°C ~ 180°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 4527 |
| Height - Seated (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Resistance | 160 mOhms |