
1
$0.8512
$0.8512
10
$0.7504
$7.5040
25
$0.7056
$17.6400
100
$0.5712
$57.1200
250
$0.5264
$131.6000
500
$0.4480
$224.0000
1000
$0.3584
$358.4000
3000
$0.3248
$974.4000
6000
$0.3024
$1,814.4000
15000
$0.2912
$4,368.0000
30000
$0.2800
$8,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sunlord (Shenzhen Sunlord Electronics) |
| Series | SLDA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | LNA, Filter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Gain | 2.5dBi |
| Termination | Solder |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Chip |
| Height (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Power - Max | 2 W |