
1
$8.3888
$8.3888
10
$6.7088
$67.0880
25
$6.2048
$155.1200
100
$5.3648
$536.4800
500
$5.0288
$2,514.4000
1000
$4.6928
$4,692.8000
2500
$4.6144
$11,536.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sensirion |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | I2C |
| Type | Air Quality |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 2.6mA |