
1
$243.3872
$243.3872
10
$225.5456
$2,255.4560
25
$217.4256
$5,435.6400
50
$215.8016
$10,790.0800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SV Microwave (Amphenol SV Microwave) |
| Series | 2.92mm |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 500mW |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 40 GHz |