
1
$26.6000
$26.6000
10
$24.5616
$245.6160
50
$22.5120
$1,125.6000
100
$20.8096
$2,080.9600
500
$18.4128
$9,206.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SMD, Flat Leads |
| Size / Dimension | 0.750" L x 0.380" W x 0.200" H (19.05mm x 9.65mm x 5.08mm) |
| Insertion Loss | 0.15dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 3° Imbalance (Max) |
| Frequency | 25 MHz ~ 50 MHz |