1
$0.5376
$0.5376
10
$0.4592
$4.5920
25
$0.4256
$10.6400
100
$0.3472
$34.7200
250
$0.3136
$78.4000
500
$0.2688
$134.4000
1000
$0.2128
$212.8000
2500
$0.1904
$476.0000
7000
$0.1792
$1,254.4000
14000
$0.1680
$2,352.0000
35000
$0.1568
$5,488.0000
49000
$0.1568
$7,683.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Copper Alloy |
| Length | 0.138" (3.50mm) |
| Type | Shield Finger, Pre-Loaded |
| Width | 0.059" (1.50mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height | 0.079" (2.00mm) |
| Attachment Method | Solder |
| Plating | Gold |
| Plating - Thickness | Flash |