1
$0.4704
$0.4704
10
$0.4032
$4.0320
25
$0.3696
$9.2400
100
$0.3024
$30.2400
250
$0.2800
$70.0000
500
$0.2352
$117.6000
1000
$0.1792
$179.2000
3000
$0.1680
$504.0000
6000
$0.1568
$940.8000
15000
$0.1456
$2,184.0000
30000
$0.1344
$4,032.0000
75000
$0.1344
$10,080.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Phosphor Bronze |
| Length | 0.181" (4.60mm) |
| Type | Shield Finger |
| Width | 0.110" (2.80mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height | 0.079" (2.00mm) |
| Attachment Method | Solder |
| Plating | Gold |
| Plating - Thickness | Flash |