
1
$0.4704
$0.4704
10
$0.4032
$4.0320
25
$0.3808
$9.5200
100
$0.3024
$30.2400
250
$0.2800
$70.0000
500
$0.2352
$117.6000
1000
$0.1792
$179.2000
2500
$0.1680
$420.0000
5000
$0.1568
$784.0000
12500
$0.1456
$1,820.0000
25000
$0.1344
$3,360.0000
62500
$0.1344
$8,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 0.213" (5.40mm) |
| Type | Shield Clip |
| Width | 0.122" (3.10mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Height | 0.098" (2.50mm) |
| Attachment Method | Solder |
| Plating | Tin |
| Plating - Thickness | 157.48µin (4.00µm) |