
1
$13.4400
$13.4400
10
$12.3536
$123.5360
50
$11.8384
$591.9200
100
$10.4272
$1,042.7200
250
$9.9232
$2,480.8000
500
$9.2736
$4,636.8000
1000
$8.5120
$8,512.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Nearson |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Gain | 5dBi |
| Termination | RP-SMA Male |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Height (Max) | 7.717" (196.00mm) |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |