
1
$0.6160
$0.6160
10
$0.5264
$5.2640
25
$0.4928
$12.3200
100
$0.3920
$39.2000
250
$0.3696
$92.4000
500
$0.3136
$156.8000
1000
$0.2352
$235.2000
2500
$0.2240
$560.0000
6000
$0.2016
$1,209.6000
12000
$0.1904
$2,284.8000
30000
$0.1792
$5,376.0000
60000
$0.1792
$10,752.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 0.185" (4.70mm) |
| Type | Shield Clip |
| Width | 0.031" (0.80mm) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 150°C |
| Height | 0.055" (1.40mm) |
| Attachment Method | Solder |
| Plating | Tin |
| Plating - Thickness | 118.11µin (3.00µm) |