1
$4.7712
$4.7712
10
$4.2784
$42.7840
25
$4.0544
$101.3600
100
$3.5056
$350.5600
300
$3.3264
$997.9200
500
$3.1696
$1,584.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | CAN |
| Length - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Height - Overall | 0.197" (5.00mm) |