
1
$6.8544
$6.8544
10
$6.1488
$61.4880
25
$5.8128
$145.3200
100
$5.0400
$504.0000
250
$4.7824
$1,195.6000
500
$4.2896
$2,144.8000
1000
$3.6176
$3,617.6000
2500
$3.4384
$8,596.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Richtek |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 5V ~ 19V |
| Applications | Wireless Power Transmitter |
| Current - Supply | 2mA |
| Supplier Device Package | 48-WQFN (6x6) |