
1
$1.4560
$1.4560
10
$1.0752
$10.7520
25
$1.0416
$26.0400
50
$1.0192
$50.9600
100
$0.9296
$92.9600
250
$0.8960
$224.0000
500
$0.7728
$386.4000
1000
$0.7280
$728.0000
3000
$0.3584
$1,075.2000
6000
$0.3360
$2,016.0000
15000
$0.3136
$4,704.0000
30000
$0.3136
$9,408.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Raltron |
| Series | RSD |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 718MHz ~ 748MHz / 773MHz ~ 803MHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 42.00dB / 46.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 48.00dB / 58.00dB |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 2.4dB / 0.5dB |