
1
$0.2016
$0.2016
10
$0.1680
$1.6800
50
$0.1456
$7.2800
100
$0.1344
$13.4400
500
$0.1232
$61.6000
1000
$0.1008
$100.8000
3000
$0.1008
$302.4000
6000
$0.0896
$537.6000
15000
$0.0896
$1,344.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Raltron |
| Series | RH100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 13pF |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±7ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Frequency | 25 MHz |