
1
$12.5216
$12.5216
10
$11.3232
$113.2320
50
$10.4272
$521.3600
100
$9.5424
$954.2400
500
$8.3440
$4,172.0000
1000
$7.9296
$7,929.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 0Hz ~ 2GHz |
| RF Type | Cellular, UHF, VHF |
| Voltage - Supply | 3.5V |
| Gain | 17.1dB |
| Current - Supply | 16mA |
| Noise Figure | 2.3dB |
| P1dB | 3.2dBm |
| Test Frequency | 500MHz |