
1
$10.2256
$10.2256
10
$9.3744
$93.7440
25
$8.5232
$213.0800
50
$8.5232
$426.1600
100
$7.6720
$767.2000
250
$7.0336
$1,758.4000
500
$6.3952
$3,197.6000
1250
$5.7568
$7,196.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SHENZHEN ANXINKE TECHNOLOGY |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 18-SMD Module |
| Sensitivity | -138dBm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 410MHz ~ 525MHz |
| Memory Size | 128kB Flash, 16kB SRAM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Power - Output | 21dBm |
| Protocol | LoRa™ |
| Current - Receiving | 9.5mA |
| Current - Transmitting | 115mA |
| Antenna Type | Antenna Not Included, I-PEX |
| Modulation | BPSK, FSK, GFSK, GMSK, MSK |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Serial Interfaces | ADC, GPIO, I2C, I2S, PWM, SPI, UART |
| DigiKey Programmable | Not Verified |