
1
$1,010.7664
$1,010.7664
10
$995.0976
$9,950.9760
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Impedance | 50Ohm |
| Circuit | DPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 24V ~ 30V |
| Insertion Loss | 0.5dB (max) |
| Frequency Range | 0Hz ~ 12.4GHz |
| Test Frequency | 12.4GHz |
| Isolation | 60dB (min) |