
1
$1.2992
$1.2992
10
$1.2432
$12.4320
50
$1.2096
$60.4800
100
$1.0416
$104.1600
500
$1.0080
$504.0000
1000
$0.8512
$851.2000
2500
$0.8064
$2,016.0000
5000
$0.7840
$3,920.0000
10000
$0.7504
$7,504.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Taitien |
| Series | PY-U |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-CSMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Current - Supply (Max) | 27mA |
| Height - Seated (Max) | 0.038" (0.96mm) |
| Frequency | 25 MHz |
| Base Resonator | Crystal |