
1
$2.2960
$2.2960
10
$2.0160
$20.1600
25
$1.8144
$45.3600
40
$1.7472
$69.8880
80
$1.6688
$133.5040
230
$1.6016
$368.3680
600
$1.3216
$792.9600
1200
$1.2544
$1,505.2800
5400
$1.2320
$6,652.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | J.W. Miller / Bourns |
| Series | Pro Audio PTL |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Tolerance | ±20% |
| Adjustment Type | Top |
| Size / Dimension | Rectangular - 1.181" L x 0.354" W x 0.276" H (30.00mm x 9.00mm x 7.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Travel Range | 30mm |
| Fader Type | Standard, LED |
| Resistance | 100 kOhms |