
1
$3.3152
$3.3152
10
$2.9120
$29.1200
25
$2.6096
$65.2400
40
$2.5088
$100.3520
80
$2.4080
$192.6400
230
$2.3072
$530.6560
600
$1.9040
$1,142.4000
1200
$1.8032
$2,163.8400
5400
$1.5008
$8,104.3200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | J.W. Miller / Bourns |
| Series | Pro Audio PTL |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Tolerance | ±20% |
| Adjustment Type | Top |
| Size / Dimension | Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Travel Range | 20mm |
| Fader Type | Standard, LED |
| Resistance | 20 kOhms |