
1
$112.7728
$112.7728
10
$106.3328
$1,063.3280
25
$99.8928
$2,497.3200
100
$93.4416
$9,344.1600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-DIP Module |
| Size / Dimension | 0.785" L x 0.385" W x 0.400" H (19.94mm x 9.78mm x 10.16mm) |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 8° Imbalance (Max) |
| Frequency | 100 kHz ~ 200 MHz |