
3000
$0.6608
$1,982.4000
6000
$0.6272
$3,763.2000
15000
$0.6048
$9,072.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Delay Time | 115ns |
| Number of Channels | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | 2-Wire Bus |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Input | 2-Wire Bus |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 0.6V ~ 5.5V, 2.2V ~ 5.5V |
| Applications | I2C |
| Current - Supply | 50µA |
| Data Rate (Max) | 1MHz |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (2x3) |
| Capacitance - Input | 7 pF |