
5
$421.0752
$2,105.3760
10
$408.4192
$4,084.1920
25
$405.2496
$10,131.2400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Metelics (MACOM Technology Solutions) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2L-FLG |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Transistor Type | NPN |
| Operating Temperature | 200°C (TJ) |
| Gain | 8dB |
| Power - Max | 159W |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 6A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 63V |