
1
$3,214.4000
$3,214.4000
5
$3,085.8240
$15,429.1200
10
$2,957.2480
$29,572.4800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT, DPDT |
| RF Type | Radar, VSAT |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Insertion Loss | 0.06dB (max) |
| Frequency Range | 4.9GHz ~ 7.05GHz |
| Topology | Reflective |
| Isolation | 70dB (min) |